Connect with us

Akıllı Öğretim Okulistik nedir? Sınavlar Cevapları

Eğitim

Akıllı Öğretim Okulistik nedir? Sınavlar Cevapları

Foto:Shutterstock

Akıllı Öğretim Okulistik nedir? Sınavlar Cevapları

Okulistik.com ile ilgili detaylı incelemeyi sizin için yaptık.

Okulistik internet üzerinden ulaşılan bir eğitim ve öğrenme platformudur.

Okulistik’ten kimler faydalanabilir?

İlkokul 1. sınıftan 4. sınıfa, ortaokul 5. sınıftan 8. sınıfa kadar bütün öğrenciler, bu öğrencilerin aileleri, ilk ve ortaokullarda görevli öğretmenler ve eğitim yöneticileri okulistikten yararlanabilirler.

Okulistik’te Türçe, matematik, fen bilimleri, hayat bilgisi, sosyal bilgiler ve İngilizce derslerine ait eğitim içerikleri bulunur.

Bu dersler ve derslere ait içerikler, Türkiye’deki tüm okullara dağıtılmış ders kitaplarının konu ağaçlarına uyarlanabilen bir yazılımla yönetilir.

Okulistik ile ilgili diğer detaylar…

Merak ettiğiniz Okulistik imtihan neticelerini takip edebilir mevzu hakkında ayrıntıları bulabilirsiniz. Sınava giren öğrencilerin en fazlaca merak etmiş olduğu konuların başlangıcında yer edinen Okulistik imtihan neticeleri hakkında detaylar haberimizde. Siz de neticeleri açıklanmış olduğu andan itibaren verdiğimiz linkten takip edebilir gizyazı ve numaralarınızla öğrenebilirsiniz. Millî Eğitim Bakanlığı öğretim programlarına tam uyumlu olan Okulistik sınavları gene öğrencilerin büyük ilgi odağı haline geldi. Binlerce talebe ve aile imtihan neticelerini heyecanla aramaya başladılar. İşte Okulistik imtihan neticeleri sorgulama ekranı ve 2018/2019 Okulistik imtihan neticeleri hakkında merak ettikleriniz.

Başarılı olan ve olmak isteyen her çocuk ,anne baba zorlamadan kendi eksiklerini gidermek istemeli ve bu sorumluluğu almalı.
6 ,7 ve 8 de yani sınava girecekleri yıllara kadar ailelere ve öğretmenlere düşen bu bilinci ve sorumluluğu vermek çocuğa.
Tüm konuları okumak zorunda değil,çözemediği soruların konularına baksa yeterli.Amaç bilmediğini öğrenmek,çözemediğini öğrenmek.
Ki arada bilgisayarda test çözmek onlara değişiklikte oluyor.
Bir de en önemli yararı,çok zeki,bilime meraklı,fen ve bilim konularında okuyan ,belgeselden başka bir şey izlemeyen çocuklarımızın yaşıtları arasındaki seviyesini ,okudukları ve gördüklerini nekadar yorumlayarak kullanabildiğini objektif olarak görmemizi sağlıyor,ülke,bölge,il,ilçe ve okul sıralaması yaparak.

Okulistik imtihan neticeleri sorgulama ekranına ve detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Sınava giren öğrencilerin merakla aramış olduğu mevzular içinde yer edinen 2018/2019 Okulistik imtihan neticeleri hakkında tüm son dakika açıklamalarını sizler için hazırladık. Okulistik 2004 yılından beri kurumsal ölçme ve değerlendirme çözümleri sunmakta. Sorular güncel MEB Öğretim Programı ile %100 uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Ölçme ve değerlendirme çözümleri “eğitim süreçlerindeki gelişimi” raporlamak ve standardını arttırmak amacıyla geliştirilmiş birer araçtır. Bir üst kuruma yerleştirme amaçlı değildir. Siz de haberimizden imtihan neticeleri hakkında bilgileri bulabilir kurumdan meydana getirilen açıklamaları takip edebilirsiniz. İşte Okulistik imtihan neticeleri sorgulama ekranı ve 2019/2020 Okulistik imtihan neticeleri hakkında meydana getirilen tüm açıklamalar…

Okulistik’e nasıl üye olabiliriz?

Ücretsiz üye olabileceğiniz üstte altın renginde bir düğme var. Oraya tıklayınız. Alttaki sayfa açılacak. Oradan kayıt olabilirsiniz.

Okulistik’in ücreti var mı?

Evet, var. Değerli her şeyin bir ücreti vardır. Özel öğretmenlerin bir saatlik ders ücretinden daha az bir ücrete bir ay, 3 günlük özel öğretmenin eğitim fiyatından yine daha az bir ücrete ise bir yıl kayıt olabiliyorsunuz. Tabi bir de 3 aylık ödemesi var.

Okulistik kimler için?

Öğrenciler, veliler, öğretmenler veya yöneticiler tarafından kullanılıp yönetilebiliyor.

İçeriği kimlere göre ve neler var?

İçeriği de öğrenciler, öğretmenler ve veliler için. 8 yıllık eğitime uygun altta görebilirsiniz.

Takvimler ve sınavlar

Takvimleri sunmuşlar. Her şey önceden planlanmış. Tıpkı bir dershane gibi. Sınavlar, dersler belirli bir program dahilinde ilerliyor. Ders tarama gibi sınavları da mevcut.

İletişimi nasıl sağlarız?

İletişime geçip daha detaylı bilgi almak isterseniz menüdeki iletişim düğmesine tıklamanız yeterli. Karşınıza alttaki gibi detaylı ekran çıkacaktır. Telefon, adres ve form şeklinde.

Okulistik’e erişmek isterseniz siz de hemen tıklayınız!

bla bla bla

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top